Річна виставка "Розумного дому" CEDIA Expo 2023, що проходила в Денвері, США, знову продемонструвала найновіші та найсучасніші технології для індивідуальної установки акустичних систем та домашніх кінотеатрів. Цей рік не був винятком, тож на виставці з’явилося кілька видатних продуктів.

Запрошуємо на особливу екскурсію стендом Paradigm/Anthem/Martin Logan на виставці CEDIA Expo разом із ведучим Грегом Монтгомері та Кайлом Дельнеро, директором відділу навчання та підтримки клієнтів Paradigm.

Paradigm відзначає 41 рік своєї діяльності, презентуючи акустичні системи серії Paradigm Founders у спеціальних святкових кольорах.

На виставці CEDIA Expo 2023 вони представили нові, тонші рішення для звукових панелей під телевізор DECOR, а також новий тонкий ресивер Anthem AVR.

Родзинкою стенду Paradigm/Anthem на CEDIA Expo стала демонстрація домашнього кінотеатру 5.1 з використанням декількох моделей акустики, включаючи нові моделі тилових колонок для настінного монтажу.

Ми завжди були шанувальниками аудіотехнологій Paradigm та їхнього високоякісного звуку. Вони роблять найкращі колонки для домашнього кінотеатру у своєму класі. Наші клієнти люблять якість звуку Paradigm як для домашніх аудіосистем, так і для домашнього кінотеатру.

Нижче наведено короткий огляд нових продуктів, які були оприлюднені на виставці, а також їх орієнтовану очікувану доступність. У міру наближення дат доставки ми надамо більш детальну інформацію.

MRX SLM  надтонкий AV-ресивер для систем домашнього кінотеатру

Ймовірно, один із найбільш очікуваних продуктів Anthem після AVM-90, MRX SLM — це компактний приймач 5.1 розміром 12 на 12 дюймів, який стоїть лише на одній U-стійці. Як показала демонстрація, SLM забезпечує вражаючу потужність, незважаючи на компактні розміри, і його можна встановити практично будь-де.

Доступність для замовлення MRX SLM зі складу виробника: початок 2024 року.

Ідеальний партнер для систем домашнього кінотеатру - настінна акустика DECOR V2

MRX SLM знайшов ідеального партнера в майбутніх моделях серії Decor v2. Подібно до поточної серії Decor, ці нові моделі акустики v2 пропонують різноманітні параметри налаштування, що дозволяє адаптувати їх як стереосистеми, центральні або LCR-рішення, щоб доповнити будь-яке налаштування телевізора. Примітно, що моделі АС v2 мають повністю алюмінієвий корпус із приблизно на 40% більшим внутрішнім об’ємом, ніж їхні попередники. Результатом є більша продуктивність та більше драйверів для ще вищої продуктивності. Але на цьому вдосконалення не закінчуються.

Також була представлена повністю оновлена система кріплення для телевізора, яка тепер входитиме в кожне замовлення разом із стандартним настінним кріпленням. Буде запропоновано ряд варіантів контурних грилів і додано нову опцію для витонченого металевого гриля, який надає сучасної естетики та підходить для зовнішнього застосування. На додаток до настроюваних опцій в наявності буде три стандартні моделі LCR, призначені для телевізорів 65", 75" і 85"

Доступність для замовлення акустики серії Decor V2 зі складу виробника: осінь 2023 року.

Додаткове підсилення для багатозонних аудіосистем: MDX 12

Оснащені Anthem Room Correction, інтегрованим DSP, плавною інтеграцією сабвуфера, можливостями матриці тощо, мультизонні підсилювачі MDX-8 та MDX-16 міцно зарекомендували себе як найдосконаліші та універсальні підсилювачі для мультирум, доступні сьогодні. Незважаючи на їхній надзвичайний успіх, є великий попит на більш простий, без надмірностей багатоканальний підсилювач.

MDX-12 — це 12-канальна електростанція, що забезпечує потужність 80 Вт на канал, і все це акуратно упаковано в шасі для монтажу в одну U-стійку. Підсилювач для мультирум оснащений великою кількістю аналогових входів та має універсальні можливості передачі даних відповідно до ваших вимог. Отже, MDX-12 є чудовим доповненням до наших підсилювачів MCA, якщо вам знадобиться додаткове підсилення для систем домашнього кінотеатру, але ви маєте обмеження щодо простору чи бюджету.

Доступність замовлення мультизонного підсилювача MDX 12 зі складу виробника: початок 2024 року.

Багатофункціональний цифровий підсилювач Paradigm SVX-1202

Адаптивний двоканальний підсилювач, створений для безпроблемної інтеграції з 70-вольтовими системами, а також з конфігураціями динаміків на 2, 4 і 8 Ом. Його вражаючий набір функцій включає корекцію кімнати Anthem Room Correction, інтегровані DSP, сумісність із сторонніми системами IP-контролю, а також різноманітні можливості потокового передавання через Bluetooth, Airplay і Google Cast.

Доступність замовлення SVX-1202 зі складу виробника: середина 2024 року.

ЛІМІТОВАНА СЕРІЯ ЮВІЛЕЙНОЇ АКУСТИКИ FOUNDER FORTY-ONE

Нарешті, були представлені три ексклюзивні покриття серії Founder, які будуть пропонуватися протягом обмеженого часу навесні 2024 року. Ці три відмінні оздоблення кабінетів  — Ruby Frostbite, Azure Ice і Frozen Charcoalприсвячені святкуванню 40-річної спадщини в галузі корпорації, а також символізують перспективний підхід, як одного з рідкісних незалежних постачальників аудіо-відео, який займається виключно обслуговуванням спільноти спеціалізованих роздрібних продавців аудіо-відео та інтеграторів.

Доступність замовлення акустики Founder Ruby Frostbite/ Azure Ice / Frozen Charcoal зі складу виробника: початок 2024 року.

У Paradigm та Anthem є ще багато чудових продуктів, запланованих на 2024 рік, і ми сподіваємося завоювати ваш бізнес і довіру як ваш найкращий партнер-постачальник.

 

Для попереднього замовлення та уточнень про наявність продукції на складі інтернет-магазину SEA AUDIO в Києві або на складі виробника звертайтесь до наших менеджерів.