Відповідно до Договору Публічної оферти, Покупець при отриманні Товару у особи, що здійснила його доставку, повинен впевнитися у цілісності та комплектності Товару шляхом огляду вмісту упаковки. 

У випадку виявлення пошкоджень чи неповної комплектації Товару – зафіксувати їх в акті, який разом із Покупцем повинна підписати особа, яка здійснила його доставку Покупцеві. Акт та фото пошкоджень надсилається через відповідну форму веб-сайту або електронною поштою info@sea-audio.com.ua.

 

Повернення товару в термін 14 днів

Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». У період 14 днів, не враховуючи дня покупки, можна оформити повернення товару за умов: 

  • товар не був у експлуатації; 
  • збережені всі пломби та ярлики; 
  • цілісність комплекту та упаковки не порушена; 
  • збережений гарантійний талон і документ, який підтверджує оплату; 
  • виріб не належить до переліку товарів належної якості, повернення яких обмежено рішенням Кабінету Міністрів України (постанова від 19 березня 1994 року №172).

Повернення товару протягом встановленого строку гарантії 

Повернення товару здійснюється згідно Закону України «Про захист прав споживачів». Повернути товар протягом гарантійного терміну можливо за таких умов: 

  • наявність документа від уповноваженого виробником сервісного центру, де вказано, що дефект є істотним (товар неналежної якості); 
  • збережено гарантійний талон і документ, що підтверджує оплату; 
  • цілісність комплекту не порушена.

Інформація про гарантійний термін на конкретну модель, яка надається виробником, додається до товару, і може відрізнятися від зазначеної згідно із Законом України «Про захист прав споживачів».

Оплата за послуги повернення

Оплата за послуги Компанії-перевізника вираховується із суми, перерахованої Покупцем за Товар. Залишок суми повертається Покупцеві на підставі його листа, відправленого на e-mail: info@sea-av.com.ua із зазначенням розрахункового рахунку, на який повинні бути повернуті грошові кошти.

У випадку використання послуги Нової пошти “Легке повернення”, вартість повернення - безкоштовне.