Майстер-клас з дизайну та проєктування

Абсолютно нові сабвуфери XR — це майстер-клас з дизайну та інженерної досконалості, який кидає виклик можливостям компактного, герметичного сабвуфера. Метою Paradigm було розсунути межі продуктивності, не втрачаючи при цьому естетики, запакувавши все у відповідний розмір, який ніколи не здаватиметься недоречним.

сабвуфер в розрізі

Мистецтво, що охоплює науку

Як і у випадку із відзначеною нагородами серією колонок Founder, підхід Paradigm був простий. При проєктуванні сабвуферів XR кожна частина та підкомпонент були ретельно вивчені та спроєктовані так, щоб бути оптимальними для своєї конкретної мети, і щоб кожна частина доповнювала інші, в результаті чого вийшов продукт, який справді більший, ніж сума його частин.

акустична система

При розробці XR продуктивність була першорядною. Але в Paradigm щиро вірять у власну мантру "Мистецтво, що охоплює науку", тому розкішний корпус XR акустично інертний і візуально приголомшує.

Ці сабвуфери Made in Canada дійсно перевизначають те, що ви повинні очікувати від сабвуфера у цій категорії: мозок, краса та м'язи.

Поєднання, створене на небесах

Корпус XR втілює філософію компанії "Мистецтво, що охоплює науку". Він ідеально доповнює будь-яку систему і чудово поєднується з відзначеною нагородами серією акустичних систем Founder, навіть доступною в тих же чудових оздобленнях Walnut, Black Walnut, Piano Black та ексклюзивної Midnight Cherry.

кольори для сабвуферів

Навмисно красивий та навмисно функціональний

Гранений дизайн корпусу XR не тільки навмисно гарний, але й навмисне функціональний. Геометричний профіль елегантно розподіляє величезне навантаження, яке несе потужний вуфер усередині, забезпечуючи більшу міцність та жорсткість, ніж традиційні прямокутні конструкції. Спеціальна передня перегородка із МДФ товщиною 2 дюйми додає корпусу додаткову жорсткість і діє як основа, необхідна для витримування жорстоких сил масивного вуфера та магніту всередині.

сабвуфер в інтер'єрі

Розпірки Cascade-Fusion

Розпірки Cascade-Fusion ще більше збільшують жорсткість корпусу для максимальної акустичної точності, а також розбивають стоячі хвилі всередині, що забезпечує більшу точність і більшу чіткість басів.

Чи знаєте ви?

На ранніх етапах розробки низькочастотні динаміки XR змогли розбити тестові корпуси по швах грубою силою! Розпірки Cascade-Fusion стали логічним рішенням, додавши міцності та краси цьому легендарному рецепту басів.

Де форма та функція єдині

XR вміло поєднує форму і функцію, щоб об'єднати кожен елемент, що виступає як посилена розпірка, для створення красивого, але міцного корпусу, вільного від вібрацій, що знижують продуктивність.

Оптимізований дизайн за методом FEA

Навіть підсилювач був розроблений з урахуванням форми та функцій. Його оптимізований за методом FEA та спеціально створений дизайн гарантує відсутність втрати структурної цілісності. Навпаки, його ребриста конструкція діє як ефективний радіатор для легкого перенесення тепла від потужного підсилювача потужності, забезпечуючи ефективне охолодження для багатьох років безпроблемної роботи та стабільної продуктивності.

сабвуфер в квартирі

Найкращі у своєму класі оздоблення преміумкласу

Кабінети XR пропонуються в різних красивих оздобленнях преміумкласу: Walnut та Black Walnut мають гладку сатинову обробку з характерною деревною текстурою. Ексклюзивні Midnight Cherry та Piano Black мають розкішне, відшліфоване вручну, високоглянцеве оздоблення.

Філософія дизайну XR

XR — це не тільки максимізація вихідної потужності, а й мінімізація спотворень. Цю філософію дизайну «один-два удари» підкріплено включенням ексклюзивних технологій Paradigm, які більше ніде не зустрічаються.

Технологія Advanced Shock-Mount

Ексклюзивні аутригери Paradigm з технологією Advanced Shock-Mount розроблені з використанням багатошарових гумометалевих матриць з високою твердістю, щоб забезпечити найкращу в галузі ізоляцію, переваги якої можна виміряти та почути у реальному світі.

Це не тільки забезпечує точніший звук, одночасно підвищуючи продуктивність низьких частот, але і є дружньою до сусідів технологією.

Ізолюючи величезні сили, створювані низькочастотним динаміком Ultra Long Throw Trilinear Suspension, Paradigm запобігає передачі цієї енергії на вашу підлогу. Це радикально знижує відволікаючі брязкіт і вібрації, викликані басами, по всій кімнаті і допомагає уникнути скарг на шум із сусідніх приміщень та від сусідів.

сучасний сабвуфер в дизайні квартири

Краще цього не буває

Простіше кажучи, сабвуфери XR – найпотужніші динаміки, які колись створювала Paradigm. З вихідною потужністю настільки високою, що деякі тестові кабінети Paradigm буквально розліталися на частини від величезних сил, що генеруються всередині. Незважаючи на неймовірну потужність та здатність до екстремальної потужності, потужність без контролю безглузда. З цією метою сабвуфер XR також має конструкцію з наднизьким спотворенням, що значно перевершує своїх передбачуваних конкурентів не тільки за спотворенням, але і максимальною потужністю, особливо для сабвуфера такого компактного і красивого.

Максимальна продуктивність, мінімальна площа

Легко отримати потужний бас із масивним корпусом, але для досягнення цього рівня продуктивності за такого практичного розміру потрібно багато науки та інженерії.

Тому для подальшого покращення співвідношення продуктивності та розміру XR, інженери Paradigm використовували вертикальну монтажну систему, щоб розмістити більше сабвуферів у тому самому просторі, максимально збільшуючи продуктивність та зберігаючи площу сабвуфера під контролем.

Поєднайте це з ексклюзивною технологією Paradigm Active Ridge, яка максимізує хід сабвуфера, і у вас буде виграшний рецепт чистого, чіткого та потужного баса, що ідеально підходить для будь-якого класу музичної системи або домашнього кінотеатру.

До 2,2 кВт потужного та чистого виходу

Жоден сабвуфер не буде повним без правильного підсилювача, і для сабвуферів XR Paradigm доповнив комплект надзвичайно потужними та чистими підсилювачами 1,1 кВт або 2,2 кВт. Завдяки колосальним запасам потужності та величезній вихідній потужності його наддовгохідного трилінійного підвісу сабвуфери XR забезпечують легке звучання навіть під час найскладніших музичних уривків чи саундтреків до фільмів.

сабвуфер в квартиру

Управління температурою

Крім забезпечення роботи системи, конструкція підсилювача також забезпечує ефективне пасивне охолодження для величезної вихідної потужності, гарантуючи роки безперебійної роботи.

Віддалене регулювання та управління

Потужність без управління безглузда, тому для управління та налаштування продуктивності XR Paradigm додав простий і потужний мобільний додаток управління.

Сабвуфери традиційно були продуктом у стилі «встановив і забув» для більшості власників, особливо з того часу, як внесення змін на льоту зазвичай означало вставати та підходити до сабвуфера, щоб повернути ручку, що навряд чи є найзручнішим варіантом у сучасному світі.

Програма керування від Paradigm забезпечує швидкий і легкий доступ до всіх налаштувань XR та звукових налаштувань, включаючи гучність, фазу, фільтр нижніх частот, режим DSP та багато іншого, і все це не встаючи з місця. Це також означає, що ви можете чути ефекти своїх налаштувань прямо з місця прослуховування в режимі реального часу, що робить налаштування більш точним і швидким, ніж будь-коли раніше.

За матеріалами Paradigm

 

Замовляйте нові сабвуфери серії XR від Paradigm в інтернет-магазині SEA AUDIO!

 

SEA Audio пропонує акустичні системи різних виробників у різних цінових сегментах. Наші менеджери радо підберуть будь-яку акустичну систему кожному клієнту індивідуально із врахуванням особливостей приміщення, побажань і бюджету.