Відсутність неприємних сусідів, запахів, ударів по кріслу, сторонніх шумів — ось деякі з переваг домашнього кінотеатру або звукової системи. Сідайте у зручне крісло і насолоджуйтесь тоді, коли вам зручно!

Розмір і потужність необхідної акустичної системи чи домашнього кінотеатру залежить від розміру вашої кімнати, її меблів і призначення системи. Хороший домашній кінотеатр і звукова система повинні бути достатньо потужними та розумно розміщеними, щоб заповнити доступний простір якісним, чистим звуком і зображенням.

Немає сенсу купувати складну і дорогу систему, якщо у вас маленьке приміщення, тому що тоді ви просто ніколи не будете використовувати потужність вашої звукової системи. Або навпаки – якщо ви купите замалий телевізор, слабкий проєктор чи не достатньо потужну аудіо систему для великого простору – ви будете розчаровані результатом.

Тому велика ймовірність того, що, вибравши найкраще обладнання за відгуками в Інтернеті, ви переплатите або купите не те. Оскільки поради та оцінки інтернет-професіоналів не враховують ваш наявний бюджет, особливості вашого приміщення та індивідуальні потреби.
Тільки фахівець може підібрати обладнання ідеально під параметри Вашої кімнати. Та порекомендувати розміщення складових акустичної системи, підібрати відповідні до акустики і електроніки кабелі та меблі, а також інші елементи декору, які не будуть псувати зовнішній вигляд кімнати і одночасно дадуть можливість використати весь потенціал системи Домашнього кінотеатру.

Які акустичні системи існують?

У нас на сайті представлені моделі аудіо техніки, які ми адаптуємо під будь-який інтер'єр. А знаючи ваш бюджет і розміри приміщення — ми підберемо оптимальне поєднання обладнання для максимального результату.
Акустичні системи можуть бути 2.0, 2.1, 3.0, 5.1, 6.1 і 7.1 та ін. Де перше число означає кількість колонок, а 0 або 1 вказує на те, чи є басовий динамік - сабвуфер.
Перш ніж купувати домашній кінотеатр чи звукову систему, подумайте, для чого ви плануєте її використовувати: для перегляду фільмів і відео, для ігор чи просто для прослуховування музики? Системи 5.1 або 7.1 ідеально підходять для ігор і відео, але якщо музика є вашим головним пріоритетом, вибирайте мультимедійні системи 2.1 або 5.1.
Система 5.1 є «золотою серединою» — вона підходить для всіх видів аудіо супроводу і споживання якісного аудіо.

Як правильно розмістити звукову систему 5.1

встановлення акустичної системи 5.1

Як правило, виробники брендової акустики дають рекомендації по ефективному розміщенню своєї продукції.

Вцілому, центральний динамік повинен бути якомога ближче до екрана, щоб якомога точніше відтворити звук дії на екрані.

Екран повинен бути посередині між фронтальними колонками. Усі три передні звукові динаміки повинні оточувати екран трикутником, тобто, якщо передні звукові динаміки знаходяться над екраном, центральний динамік має стояти під екраном. Якщо передні динаміки знаходяться під екраном, центральний динамік має бути над екраном.

Крім того, центральний динамік (акустика центрального каналу) має бути трохи глибшим за передні динаміки, щоб підтримувати таку ж відстань до слухача, як і передні динаміки.

Задні динаміки (тил) повинні розташовуватися один навпроти одного, на бічних стінках, на висоті слухача, який сидить і трохи позаду нього.

Низькочастотний динамік (сабвуфер) - обов'язкова складова ДК.

Його потрібно розташувати так само як на схемі, біля правого переднього динаміка або, навпаки, біля переднього динаміка. Радимо експериментувати, щоб отримати найкращий звук.

Динаміки повинні бути звернені до вас. По можливості розміщуйте колонки не ближче 20 см від стіни.

Між слухачем і колонками не повинно бути меблів і великих предметів, оскільки це негативно впливає на звук.

Чи потрібно вибирати акустику одного виробника з однієї лінійки (серії)?

Звичайно, якщо у Вас немає жорстких обмежень по бюджету і подобається якийсь конкретний дизайн, оберіть певну колекцію брендової акустики одного виробника. 

Але якщо у вас є певні обмеження по вартості системи або є особливі побажання, то можна підібрати систему домашніх кінотеатрів із різних серій акустики.

Наприклад, систему Домашнього кінотеатру 5.1 можна зібрати із настінної акустики Paradigm Cinema 200 у якості 2-х фронтальних колонок та центрального каналу акустики (3шт. - на одній площині із телевізором).

І доповнити її тиловими колонками Cinema 100 та сабвуфером Cinema SUB.

Зазначимо, що наші спеціалісти мають багатий практичний досвід і нададуть найкращі рекомендації.

Чи потрібна додаткова електроніка для домашнього кінотеатру?

Система домашнього кінотеатру це не лише фронтальні, тилові колонки, центральний канал і сабвуфер — є ще кабелі й електроніка.

Що таке AV-ресивер і чи потрібен він?

AV ресивер anthem

Ви не отримаєте відмінного звуку без AV-ресивера - ви під'єднаєте до нього телевізор, DVD програвач, Blu-Ray плеєр або ігрову приставку. За допомогою Аудіо Відео ресивера точний і якісний звук передається на звукові колонки.

Вибираючи AV-ресивер, переконайтеся, що він достатньо потужний, щоб успішно працювати з усією аудіосистемою. Перегляньте підтримувані режими прослуховування, режими обробки та доступні підключення.

Спеціалісти інтернет-магазину акустики SEA AUDIO допоможуть вам з підбором стійок та монтажних кріплень для колонок.